Piepūšamās atrakcijas telpās

PIEPŪŠAMĀS ATRAKCIJAS TELPĀS!

Tagad iespēja izīrēt arī atrakcijas telpās, kas domātas dažādām iekštelpām. Vasara, bet ārā slikts laiks? Neuztraucieties, tagad varat iepriecināt bērnus ar piepūšamajām atrakcijām telpās. Varat izmantot mūsu piepūšamās atrakcijas jebkurā telpā kur ir pietiekami daudz vietas, lai nekas to netraucētu un nebojātu. Kā arī jāparūpējas par to, lai bērniem nekas netraucētu atrodos atrakcijā vai, kad mēģina tajā iekāpt vai izkāpt. Mūsu atrakcijas ir drošas un pielāgotas lietošanai iekštelpās. Tās tiek pārbaudītas regulāri, lai rūpētos par bērnu drošību. Iespējams nomāt atrakcijas telpās visa gada garumā, gan ziemā, gan vasarā, gan pavasarī, gan rudenī. Viss, kas Jums ir jādara, ir jāpārliecinās par to, lai Jūsu izvēlētajās telpās būtu pietiekami daudz vietas.

Kas nāk komplektā?

Visām atrakcijām komplektā ietilpst gaisa ventilators, piepūšamā atrakcija un soma visa uzglabāšanai. Atrakcijas ir viegli un ātri uzstādāmas un vēl vieglāk izjaucamas. Tas aizņems tikai 10 minūtes tās uzstādīt, lai sagādātu bērniem prieku visas dienas garumā!

ATLAIDES

Piedāvājam atlaides tiem, kas vēlas īrēt piepūšamās atrakcijas uz visu nedēļas nogali. Pirmo dienu maksā standarta cenu un katrai nākamajai dienai 50% atlaides! Nedēļas nogale skaitās saņemšana piektdienas vakarā un nodošana pirmdienas rītā. Iespēja sagādāt bērniem patiesu prieku ar piepūšamajām atrakcijām iekštelpās. Piepūšamā atrakcijas sniegs pozitīvas emocijas gan lieliem, gan maziem lēkātājiem.

Noderīga informācija

Ir pieejama bezmaksas piepūšamās atrakcijas saņemšana mūsu birojā Āgenskalnā vai arī piegāde līdz pašām durvīm ar montāžas un demontāžas iespējām. Vairāk par izmaksām zvaniet pa tālruni 27677030 un mēs Jums piedāvāsim labāko un izdevīgāko variantu! Visas mūsu piepūšamās atrakcijas ir drošas un ražotas Vācijā. Tās tiek regulāri pārbaudītas, lai rūpētos par Jūsu bērna drošību.