Piepūšamās atrakcijas brīvā dabā

PIEPŪŠAMĀS ATRAKCIJAS BRĪVĀ DABĀ!

Kāpēc izvēlēties atrakcijas brīvā dabā?

A1atrakcijas piedāvā lielisku izklaidi siltajās vasaras dienās- piepušamās atrakcijas brīvā dabā. Izīrējiet kādu no mūsu piepūšamajām atrakcijām un dodiet iespēju bērniem pavadīt laiku aktīvi nevis sēžot pie datoriem spēlējot datorspēles. Lielisks veids kā pavadīt jau šo nedēļas nogali. Ar mūsu atrakcijām bērni varēs pavadīt laiku droši svaigā gaisā. Atrakciju var izmanot jebkur, plavā, mežā, mājas pagalmā, uz bruģa un vēl daudzās citās vietās, galvenais, lai būtu tents ko paklāt apakšā!

Kas nāk komplektā?

Visām atrakcijām komplektā ietilpst stiprinājumi, gaisa ventilators, tents ko paklāt zem atrakcijas, lai pasargātu no bojājumiem un soma visa uzglabāšanai. Atrakcijas ir viegli un ātri uzstādāmas un vēl vieglāk izjaucamas. Tas aizņems tikai 10 minūtes tās uzstādīt, lai sagādātu bērniem prieku visas dienas garumā!

ATLAIDES

Piedāvājam atlaides tiem, kas vēlas īrēt piepūšamās atrakcijas uz visu nedēļas nogali. Pirmo dienu maksā standarta cenu un katrai nākamajai dienai 50% atlaides! Nedēļas nogale skaitās saņemšana piektdienas vakarā un nodošana pirmdienas rītā. Iespēja sagādāt bērniem patiesu prieku ar piepūšamajām atrakcijām brīvā dabā. Varēsiet uzrīkot nelielas sacensības starp draugiem ar atrakciju Stafete vai vienkārši kārtīgi izlēkāties citās mūsu atrakcijās. Piepūšamā atrakcijas sniegs pozitīvas emocijas gan lieliem, gan maziem lēkātājiem.

Noderīga informācija

Ir pieejama bezmaksas piepūšamās atrakcijas saņemšana mūsu birojā Āgenskalnā vai arī piegāde līdz pašām durvīm ar montāžas un demontāžas iespējām. Vairāk par izmaksām zvaniet pa tālruni 27677030 un mēs Jums piedāvāsim labāko un izdevīgāko variantu! Visas mūsu piepūšamās atrakcijas ir drošas un ražotas Vācijā. Tās tiek regulāri pārbaudītas, lai rūpētos par Jūsu bērna drošību.