Piepūšamās atrakcijas bērnu ballītēm

PIEPŪŠAMĀS ATRAKCIJAS BĒRNU BALLĪTĒM!

Piepūšamās atrakcijas bērnu ballītēm!

Gribat sagādāt lielisku dzimšanas dienas dāvanu, bet neatrodaties Latvijā vai tuvumā, lai īstenotu savas idejas? Pasūtiet atrakciju pie mums un mēs to nogādāsim uz svinību vietu Jūsu izvēlētajā laikā, uzstādīsim un pārsteigsim mazo jubilāru. Piepūšamās atrakcijas bērnu ballītēm ir piemērotas dzimšanas dienu pasākumiem.

A1Atrakcijas piedāvā vairākas dažādas piepūšamās atrakcijas. Izvēlies tieši vienu no mūsu atrakcijām un sagādā neaizmirstamu prieku un emocijas ballītes ciemiņiem, kā arī jubilāram. Mūsu atrakcijas ir domātas gan ballītēm, gan parastiem pasākumiem dārzā, kā arī iekštelpās. Izmanto izdevību un iznomā kādu no piepūšamajām atrakcijām bērnu ballītei un izmanto to gandrīz jebkur, mājās, brīvā dabā, birojā, kafejnīcā un citās vietās, iepriekš to saskaņojot ar mums!

Izvēloties piepūšamo atrakciju Mini Klauns tas būs ideālais variants mazajam jubilāram un viņa viesiem. Piedāvājam arī atrakciju Super Klauns, tas būs ideāls priekš lielākiem jubilāriem. Ar mūsu atrakcijām Jūs garantēsiet izdevušos ballīti un aktīvi pavadītu laiku. Piemēram izvēloties atrakciju Stafete, bērni ne tikai labi izklaidēsies, bet arī varēs nodarboties ar sportu vai uzrīkot nelielas sacensības savā starpā. Šajā atrakcijā, lai nonāktu līdz slidkalniņam būs jāpārvar pāris šķēršļi, lai nonāktu galamērķī. Vispiemērotākās piepūšamās atrakcijas bērnu ballītēm.

Piedāvājam atlaides tiem, kas vēlas īrēt piepūšamās atrakcijas bērnu ballītēm uz visu nedēļas nogali. Pirmo dienu maksā standarta cenu un katrai nākamajai dienai 50% atlaides! Nedēļas nogale skaitās saņemšana piektdienas vakarā un nodošana pirmdienas rītā. Iespēja sagādāt bērniem patiesu prieku ar piepūšamajām atrakcijām gan iekštelpās, gan āra telpās. Piepūšamā atrakcijas sniegs pozitīvas emocijas gan lieliem, gan maziem lēkātājiem.[/toggle][toggle title=”Noderīga informācija” open=”no”]Ir pieejama bezmaksas piepūšamās atrakcijas bērnu ballītēm saņemšana mūsu birojā Āgenskalnā vai arī piegāde līdz pašām durvīm ar montāžas un demontāžas iespējām. Vairāk par izmaksām zvaniet pa tālruni 27677030 un mēs Jums piedāvāsim labāko un izdevīgāko variantu! Visas mūsu piepūšamās atrakcijas ir drošas un ražotas Vācijā. Tās tiek regulāri pārbaudītas, lai rūpētos par Jūsu bērna drošību.